Renkli Çok İşlevli Yazıcılar


Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı
Xerox ConnectKey Teknolojisine sahip akıllı İş Yeri Asistanı Çok fonksiyonlu yazıcıların yeni standardından devrim niteliğinde üretkenlik Günümüz için esneklik, gelecek için ölçeklenebilirlik sunuyor

detaylar için tıklayınız »
   
   
WorkCentre 6655
Xerox® ConnectKey® Teknolojisine sahip Xerox® WorkCentre™ 6655 Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı, çalışmayı istedeğiniz şekilde geliştirildi. WorkCentre 6655, maliyet kontrolü ve enerji tasarrufundan, bulut tabanlı tarama çözümleri ve veri güvenliğine kadar genelde büyük şirketlerin kullandığı çözümleri küçük ve orta ölçekli işletmeler için sunuyor.

detaylar için tıklayınız »
   
   
ColorQube™ 8900
Gerçek masaüstü performans için geliştirilen ilk Katı Mürekkepli cihaz ColorQube 8900 çok fonksiyonlu yazıcı; gerçek maliyet tasarrufu, çevre dostu özellikler ve olağanüstü renk kalitesi sunar. Xerox® ConnectKey® Teknolojisi Ünitesi ile güçlendirilen ColorQube 8900 çok fonksiyonlu yazıcı; önemli bilgileri iletme, işleme ve paylaşma yöntemlerinizi basit ve güveni bir şekilde düzene sokar. Karmaşık, kağıt odaklı görevleri basitleştirir, maliyetleri azaltır ve verilerinizin güvenliğini sağlar.

detaylar için tıklayınız »
   
   
WorkCentre 7220/7225
Küçük kaplama alanı ve sessiz çalışma özelliği ile WorkCentre 7200 serisi çok fonksiyonlu renkli yazıcı, ayda ortalama 5.000 sayfa baskı yapan küçük çalışma grupları ve müşteriler için idealdir. Xerox® ConnectKey™ Kontrol Ünitesi ile güçlendirilen WorkCentre 7220/7225; önemli bilgileri iletme, işleme ve paylaşma yöntemlerinizi kolayca düzene sokan pratik çözümler sunar. Karmaşık, kağıt odaklı görevleri basitleştirir ve verilerinizin güvenliğini sağlarken maliyetleri azaltır.

detaylar için tıklayınız »
   
   
WorkCentre 7830/7835/7845/7855
WorkCentre 7800 serisi çok fonksiyonlu yazıcılar Xerox® ConnectKey™ Kontrol Ünitesi tarafından güçlendirilmiştir. Uygulaması kolay olan bu sistemler; iletişim kurma, önemli bilgileri işleme ve paylaşma, kağıt odaklı karmaşık görevleri basitleştirme ve veri güvenliği sağlarken maliyetleri azaltma yöntemlerinizi kolayca düzene sokan gerçek ve pratik çözümler sunar.

detaylar için tıklayınız »
   
   
WorkCentre 7970
Dakikada 70 sayfaya varan yüksek baskı hızları ve çok çeşitli son işlem seçenekleri Xerox® WorkCentre™ 7970'i kendi sınıfındaki en üretken çok fonksiyonlu renkli yazıcılardan biri yapmaktadır.

detaylar için tıklayınız »
   
   
Xerox® Color C60/70
Xerox® C60/C70 Renkli Yazıcı çok yönlü uygulamalar ve profesyonel görüntü kalitesi sunar, ayrıca işletmenizle birlikte büyüyecek şekilde esnektir. Her ortamda üretkenliği artırabilen, hepsi bir arada çözümdür. Geniş ortam aralığı, kartpostaldan postere, kaplamalı ve kaplamasız, 300 g/m²'ye kadar her şeyi yazdırmanızı sağlar. Hat içi son işlem seçenekleri; sunumlar, broşürler, raporlar ve bültenler için birden çok noktadan zımbalama, delik delme, katlama ve kitapçık oluşturma, kare katlama ve yüzey kesimi gibi özellikleriyle profesyonel bir izlenim yaratır. Baskı levhaları, kimlik kartları, cam filmleri, etiketler ve polyester sentetikler. Özel polyester EA Düşük Erime Tonerimiz polyesterde eriyerek özel yüzeylerde üstün görüntü kalitesi sağlar.

detaylar için tıklayınız »
   
   
Xerox® C75 Renkli Baskı Makinesi
İş yapmanın her geçen gün daha da zorlaştığı bir çağda çok yönlülüğe sahip olmak olağanüstü bir güçtür. Xerox C75 Renkli Baskı Makinesi küçük bir cihazda büyük üretim gücü sunarken, herkesin kolaylıkla kullanabileceği kadar basittir ve en zorlu baskı işlerini üretme esnekliğine sahiptir. Tecrübesiz kullanıcılar kolayca tarama, kopyalama ve baskı yapabilirken, dijital ustalar sıradışı üretkenlikle en karmaşık işleri halletme gücüne sahip olabilirler. Otomatikleştirilmiş çift taraflı baskı ve 600 x 600 dpi çözünürlükte tarama ile 2400 x 2400 dpi kopyalama avantajı; hepsi 200 ipm'e varan hızlarda Çoklu formatlara ve konumlara tarama yeteneği ile her yere tarama yapabilirsiniz. 279 x 432 mm'ye varan kağıtları işleyebilen entegre tarayıcı ile zaman ve enerjiden tasarruf sağlayın. Proaktif problem çözümü ve ihtiyaçlarınız için sağlam bir altyapı bilgisi sağlayacak olan sistemlere, araçlara ve üstün yetenekli Xerox destek ekiplerine sahip olan Xerox Uzaktan Hizmetler'

detaylar için tıklayınız »