Renkli Ürünler


Xerox® Color C60/70
Xerox® C60/C70 Renkli Yazıcı çok yönlü uygulamalar ve profesyonel görüntü kalitesi sunar, ayrıca işletmenizle birlikte büyüyecek şekilde esnektir. Her ortamda üretkenliği artırabilen, hepsi bir arada çözümdür. Geniş ortam aralığı, kartpostaldan postere, kaplamalı ve kaplamasız, 300 g/m²'ye kadar her şeyi yazdırmanızı sağlar. Hat içi son işlem seçenekleri; sunumlar, broşürler, raporlar ve bültenler için birden çok noktadan zımbalama, delik delme, katlama ve kitapçık oluşturma, kare katlama ve yüzey kesimi gibi özellikleriyle profesyonel bir izlenim yaratır. Baskı levhaları, kimlik kartları, cam filmleri, etiketler ve polyester sentetikler. Özel polyester EA Düşük Erime Tonerimiz polyesterde eriyerek özel yüzeylerde üstün görüntü kalitesi sağlar.

detaylar için tıklayınız »
   
   
Xerox® C75 Renkli Baskı Makinesi
İş yapmanın her geçen gün daha da zorlaştığı bir çağda çok yönlülüğe sahip olmak olağanüstü bir güçtür. Xerox C75 Renkli Baskı Makinesi küçük bir cihazda büyük üretim gücü sunarken, herkesin kolaylıkla kullanabileceği kadar basittir ve en zorlu baskı işlerini üretme esnekliğine sahiptir. Tecrübesiz kullanıcılar kolayca tarama, kopyalama ve baskı yapabilirken, dijital ustalar sıradışı üretkenlikle en karmaşık işleri halletme gücüne sahip olabilirler. Otomatikleştirilmiş çift taraflı baskı ve 600 x 600 dpi çözünürlükte tarama ile 2400 x 2400 dpi kopyalama avantajı; hepsi 200 ipm'e varan hızlarda Çoklu formatlara ve konumlara tarama yeteneği ile her yere tarama yapabilirsiniz. 279 x 432 mm'ye varan kağıtları işleyebilen entegre tarayıcı ile zaman ve enerjiden tasarruf sağlayın. Proaktif problem çözümü ve ihtiyaçlarınız için sağlam bir altyapı bilgisi sağlayacak olan sistemlere, araçlara ve üstün yetenekli Xerox destek ekiplerine sahip olan Xerox Uzaktan Hizmetler'

detaylar için tıklayınız »
   
   
Xerox® J75 Renkli Baskı Makinesi
Xerox J75 Renkli Baskı Makinesi ile müşterilerinize iş teslimatı yapmak her zamankinden daha kolay. Xerox J75 mükemmel renkler sağlar, ağır kağıtları tam hızda işler, çok sayıda yüksek değerli uygulama üretir ve ofset işinize entegre olarak mevcut iş akışlarınızı tamamlar. Geniş ortam aralığı, kartpostaldan postere, kaplamalı ve kaplamasız, 300 g/m²'ye kadar her şeyi yazdırmanızı sağlar. Hat içi son işlem seçenekleri; sunumlar, broşürler, raporlar ve bültenler için birden çok noktadan zımbalama, delik delme, katlama ve kitapçık oluşturma, kare katlama ve yüzey kesimi gibi özellikleriyle profesyonel bir izlenim yaratır. Baskı levhaları, kimlik kartları, cam filmleri, etiketler ve polyester sentetikler. Özel polyester EA Düşük Erime Tonerimiz polyesterde eriyerek özel yüzeylerde üstün görüntü kalitesi sağlar.

detaylar için tıklayınız »
   
   
Xerox® Versant® 80 Baskı Makinesi
İhtiyaçlarınıza göre tasarlanan üretim seviyesinde özelliklerle daha fazlasını yapın ve kazanın. Xerox Versant 80, işinizi şansa bırakmadan her defasında resim kalitesinde mükemmel sonuçlar üreten otomatikleştirilmiş özelliklere sahip ofset kalitesinde performansı walk-up basitliğiyle birleştiren dijital bir baskı makinesiyle işinizi dönüştürmeniz ve büyütmeniz için gereken her şeye sahiptir.

detaylar için tıklayınız »
   
   
Xerox® Versant® 2100 Baskı Makinesi
Daha Fazlasını Yapın. Daha Fazlasıyla. Xerox olarak sizin için önemli olan ve işletmenizde fark yaratacak konularda uzmanız. Maliyet tasarrufu. Daha fazla gelir. Üretkenlik. Her şirket daha fazlasını başarmaya çalışır. "Daha fazla"yı nasıl tanımlayacağınız size kalmış. Fakat bunu nasıl başaracağınız belli: The Xerox Versant 2100 Baskı Makinesi.

detaylar için tıklayınız »