Tek Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcılar


WorkCentre™ 3315/3325
WorkCentre 3315 / 3325 Çok Fonksiyonlu yazıcı; en son teknoloji avantajlarına sahip üstün masaüstü performansı ve günlük ofis işlerinizi her zamankinden daha etkin kılmak için tasarlanmış güçlü üretkenlik araçları sunar. Az yer kaplayan WorkCentre 3315 / 3325 Çok Fonksiyonlu Yazıcı fotokopi makinesi, yazıcı, tarayıcı ve faks özelliklerini tek bir siyah beyaz çok fonksiyonlu yazıcıda birleştirerek enerji tasarrufu sağlamanızı ve harcamaları azaltmanızı sağlar. Çift taraflı tarama, fotokopi ve faks işlemlerini hızlandıran Dupleks Otomatik Belge Besleyici (DADF) özelliği WorkCentre 3325'te standarttır.

detaylar için tıklayınız »
   
   
WorkCentre™ 5019/5021
Xerox WorkCentre 5019/5021 Çok Fonksiyonlu Yazıcı; en yaygın ofis dokümanlarınızı 11 x 17 inç / A3 ebatındaki kağıtlara yazdırmanızı, taramanızı ve fotokopi çekmenizi sağlayan hesaplı bir cihazdır.

detaylar için tıklayınız »
   
   
WorkCentre™ 5022/5024
Xerox WorkCentre 5022/5024 siyah beyaz çok fonksiyonlu lazer yazıcı sayesinde maliyete duyarlı, yer kaplamayan bir cihazda A3 (11 x 17 inç) boyuta kadar yazdırma, kopyalama ve renkli tarama yapabilirsiniz. Ofisiniz için hesaplı üretkenliği keşfedin ve daha az maliyetle daha çok iş yapmaya başlayın.

detaylar için tıklayınız »
   
   
WorkCentre™ 5222
WorkCentre 5222 fotokopi makinesi ya da yazıcı/fotokopi makinesi esnek ve bakımı kolay bir üründür. Gereksinim duyduğunuz işlevleri seçin; fotokopi makinesi olarak çalışmaya başlatıp daha sonra gerek duymanız halinde yazdırma, tarama veya faks işlevlerini ekleyebilirsiniz. Size özel iş akışlarına uygun esnek kağıt kullanımı, güçlü tarama özellikleri ve verilerinizin güven içerisinde kalmasını sağlayan gelişmiş özelliklere sahiptir. Rakip ürünlere kıyasla daha ağır kağıtları işleyebilir. Xerox Extensible Interface Platform (EIP) (Genişletilebilir Arayüz Platformu) web standartlarına dayalı olduğu için birçok rakip ürüne kıyasla, özel kullanıcı arayüzü yazılımı daha kolay ve daha hızlı geliştirilebilir. Kimlik Kartı Kopyalama özelliği rakip ürünlerde bulunmamaktadır.

detaylar için tıklayınız »
   
   
WorkCentre™ 5325/5330/5335
Modülerliği ön planda olan WorkCentre 5300 serisi çok fonksiyonlu yazıcılar günümüzün yüksek tempolu iş yerlerine önemli bir üretkenlik avantajı sağlar. Gündelik işler açısından verimlilik artarken, ayrıntılı işlemler işletmenize özgü gereksinimleri kolayca karşılayabilen özelleştirilebilir iş akışı çözümleri ile optimize edilir.

detaylar için tıklayınız »
   
   
Xerox® D95A/D110/D125
Xerox D95A/D110/D125 Fotokopi Makinesi/Yazıcı dakikada 125 sayfaya varan hızıyla sektöründe lider tek renkli hafif üretim yazıcısıdır. Bu cihaz; üretim yazdırma, fotokopi, tarama ve yenilikçi, farklı ve profesyonel çıktılar almanıza imkan tanıyan gelişmiş son işlem seçenekleri sunmaktadır. Bu cihazı kullanarak müşterilerinize daha çok seçenek sunabilir, müşteri tabanınızı genişletebilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. Dakikada 100, 110 veya 125 sayfaya varan yüksek yazdırma hızları Dakikada 200 görüntüye kadar kopyalama/tarama sağlayan yüksek performans 2400 x 2400 dpi baskı çözünürlüğü; metinlerde, koyu renklerde, fotoğraf ve grafiklerde canlı ve profesyonel sonuçlar için olağanüstü renk kalitesine sahip tutarlı, yüksek kaliteli baskılar sağlar 600 x 600 dpi ve 8-bit gri (256 ton) tarama çözünürlüğüne sahip renkli tarama, orijinaliyle tamamen uyumlu çıktılar üretir Xerox'a özel EA toner mükemmel ayrıntı ve netliğe sahip metinler ve gri tonlar ile kesin, simsiyah renkler.

detaylar için tıklayınız »